Party Independent Warriors 2014

Vrijdag 7 februari zijn we met een flinke groep naar het jaarlijkse feestje van de Independent Warriors geweest in Pey. Ze hadden een soort van open podium voor de muziek met een aantal bandjes die nog nooit voor publiek hadden gespeeld maar dat was niet te horen.

Het was gezellig druk binnen hoewel dit ook zijn nadelen had. Een aantal van onze leden hadden een niet zo tactische plek in de drukte waardoor ze iedere keer net de hapjes mis liepen omdat de schaal leeg was als ze bij hen in de buurt kwamen.  Gelukkig was dit probleem er niet met de drank zodat niemand last kreeg van uitdrogings verschijnselen door de hitte.Een aantal leden hadden zo hun best gedaan om niet uit te drogen dat Huub de halve nacht rond jun huis spookte maar niemand liet hem binnen dus nog geen Oscar te vergeven dit jaar. Kortom, we hebben er weer een jaarlijks uitje bij voor op onze clubagenda.

Harold